Program dla firmy produkcyjnej
brak zdjęcia

Czy poszukują Państwo nowoczesnego i skutecznego oprogramowania do produkcji? Jeżeli tak, to odpowiednie dla swoich potrzeb oprogramowanie dla firmy produkcyjnej znajdą Państwo w naszej ofercie. Działamy na rynku jako firma konsultingowo-informatyczna, a nasze popularne usługi świadczymy już od czternastu lat. W tym czasie zdążyliśmy obsłużyć wielu zadowolonych klientów. Naszym podstawowym produktem jest VENDO.ERP, czyli nowoczesne oprogramowanie dla firmy produkcyjnej typu ERP, które została stworzone w oparciu o złożone algorytmu. Taki program pozwala na skuteczne monitorowanie wszystkich procesów zachodzących w firmie, a także na ich skuteczną optymalizację. Oczywiście nasi klienci mogą liczyć na wsparcie techniczne. Wdrożenie programu do dużego i do małego przedsiębiorstwa jest niezwykle proste, a sam interfejs jest wyjątkowo łatwy w obsłudze z uwagi na swój intuicyjny wygląd. Oczywiście zastosowanie programu VENDO.ERP pozwoli zwiększyć wydajność produkcji.

Monitoring dostepny na ekranach urzadzeń mobilnych
brak zdjęcia

BCS Sklep to internetowy salon, w którym można kupić wszelakiego typu urządzenia, potrzebne do stworzenia sprawnego systemy monitoringu i telewizji przemysłowej. Do tej pory do oglądania obrazu z kamer monitoringu oraz telewizji przemysłowej, potrzebny był specjalistyczny sprzęt, chociażby monitor czy laptop. Teraz, dzięki BCS – android, do tego celu wystarczy urządzenie przenośne z systemem operacyjnym Android. BCS Android to specjale oprogramowanie, pracujące w środowisku Android, dzięki któremu obraz z kamer można oglądać na smartfonie albo tablecie. Obraz przesyłany jest to urządzenia za pomocą internetu. Dzięki temu na przykład właściciel domu, w którym zainstalowany jest monitoring, może kontrolować co dzieje się w domu i na działce, będąc od tego domu oddalonym o kilkadziesiąt lub nawet kilkaset kilometrów. To bardzo wygodne rozwiązanie, które znacząco zwiększa poziom bezpieczeństwa i pozwala stale kontrolować bezpieczeństwo domu, dzięki lub własnego zakładu pracy albo sklepu.

Z ADP Polska koszty HR spadają do minimum
brak zdjęcia

ADP Polska oferuje swoim klientom na zasadach outsourcingu usługi płacowo-kadrowe. Jeśli Twoje przedsiębiorstwo nie posiada rozbudowanego działu księgowości zawsze może liczyć na pomoc światowego lidera w tej dziedzinie. Dzięki zleceniu zadań administracyjnych zewnętrznym specjalistom wszelkie koszty hr, payroll jak i prawne zmniejszają się. Z usług ADP korzysta już ponad pół miliona film na całym świecie a w Polsce firma jest znana od piętnastu lat. Korzystanie z usług outsourcingowych pozwoli Twojemu przedsiębiorstwu lepiej skupić się na realizowaniu zadań biznesowych. Koszty hr lub payroll dzięki ADP zostaną ograniczone do minimum. Więcej informacji na www.adp.pl

Hostel management channel
brak zdjęcia

FrontDesk Master is a hostel channel manager, created by hostel owner, which makes it one of the best hostel management systems currently available for a reasonable price! Our hostel channel manager was created based on our own experiences, which is why it will satisfy all of your needs so perfectly - we know what a hostel needs to run smoothly and without a hitch! FrontDesk Master has everything you will ever need to run your hostel. It allows you to manage finances accounting, employees shifts, housekeeping, guest reservations and much more. It is a product that has been perfected and improved for years and that"s why we are so sure it will not disappoint you. Numerous hostels are already profiting from using FrontDesk Master, be one of them!

Zastosowanie aplikacji internetowych na portalach
brak zdjęcia

IT Craft specjalizuje się w tworzeniu różnego rodzaju oprogramowania dla klientów, a szczególnym ich zainteresowaniem cieszy się tworzenie aplikacji internetowych. Aplikacje tego typu znajdują zastosowanie na wielu portalach internetowych. Przykładem mogą być specjalne moduły, które umożliwiają wprowadzanie i aktualizowanie treści oraz multimediów. Zawierają one edytor tekstu, pozwalający na łatwe wprowadzanie nagłówków, czcionek i innych elementów oraz edytor multimediów, który pozwala na wygodne osadzanie w tekście pojedynczych zdjęć, całych galerii jak również elementów multimedialnych. Tworzenie aplikacji internetowych dla portali może być powiązane także z możliwością dokonywania zakupów. Wiele portali oferuje możliwość zakupu płyt, książek czy też innych materiałów. Wszystko zależy od ich specyfiki. Portal, który związany jest na przykład ze sztuką, może od razu posiadać galerie obrazów do sprzedania a inny, związany z najnowsza modą, może kierować do sklepu z odzieżą lub taki sklep może znajdować się na stronie.

Koleje na Śląsku - blog Anny Patalong
brak zdjęcia

Annapatalong.com to strona internetowa będąca blogiem poświęconym dość specyficznej tematyce, jaką są koleje na Śląsku. Anna Patalong prowadzi swoją stronę w oparciu o wiedzę pozyskaną dzięki piastowaniu przez wiele lat stanowisk menadżerskich związanych z tym właśnie obszarem. Jej blog z pewnością zainteresuje pracowników związanych z branżą kolejowo-transportową, ale także osoby, dla których koleje na Śląsku stanowią codzienny środek transportu do szkoły czy pracy. Blog Anny Patalong porusza m.in. tematy takie jak aktualności, zmiany w rozkładach jazdy, przetargi czy planowane i przygotowywane inwestycje. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury!

Wideo konferencja - ta usługa się opłaca.
brak zdjęcia

Wideo konferencja to usługa, która się opłaca, ponieważ nie wymaga dalekich wyjazdów. To z pewnością oszczędność czasu. Wideo konferencja to usługa, która jest realizowana przez firmę MCX Telecom. Firma ma bogate doświadczenie. Tego rodzaju usługi telekomunikacyjne prowadzi od lat i wciąż zdobywa nowych klientów, którzy są zainteresowani tego rodzaju rozwiązaniami, które przede wszystkim pozwalają oszczędzać czas. Wideo konferencje to jedna z najnowocześniejszych metod komunikacji. Jest zbliżona do rozmowy twarzą w twarz. Szczegóły dotyczące samej usługi jak i całej oferty tej firmy można zobaczyć na stronie Mcxtelecom.pl.

Data center w kei.pl
brak zdjęcia

Serdecznie witamy i zapraszamy Państwa do zapoznania się z jednym z najlepszych data center, jakie są dostępne na polskim rynku. Kei.pl to jeden z liderów naszego rodzimego rynku hostingowego. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie rejestracji oraz transferu domen, hostingu stron internetowych, serwerów dedykowanych i kolokacji. Od 14 lat rozbudowujemy nasze data center, aby sprostać wszystkim potrzebom klientów: od tych najbardziej wymagających, do tych którym wystarcza mniej. Dodatkowo wchodząc na www.kei.pl, możesz porównać jakość i ceny oferowanych certyfikatów. Przez kilkanaście lat działalności zbudowaliśmy wiele pozytywnych relacji z naszymi klientami - bądź następny!

Projektowanie stron internetowych przez ERTAINERS
http://www.ertainers.com

ERTAINERS to agencja interaktywna, prowadzona przez specjalistów - pasjonatów. Ludzi żyjących na co dzień w świecie social mediów, copywritingu,grafiki. Wśród bogatej oferty agencji ERTAINERS można znaleźć więc usługi SEO, copywritingu, hostingu czy prowadzenia portali społecznościowych, zarządzania domenami klientów. Na szczególną jednak uwagę zasługuje projektowanie stron internetowych klientów. Agencja w tym względzie proponuje swoim kontrahentom opracowanie dla nich nowoczesnych stron, opartych na autorskim systemie zarządzania treścią ERTAINERS, które zarazem będą dostosowane pod indywidualne oczekiwania klientów możliwość napisania dodatkowych funkcji pod wymagania zamawiającego.Projektowanie stron internetowych jest głównym zajęciem zespołu ERAINTENRS, które jest realizowane w unikalny, twórczy sposób, co zapewnia wysoką atrakcyjność takich witryn.

Zapraszamy do wypróbowania naszej usługi
brak zdjęcia

ATS to jedna z niewielu firm w branży hostingowej, która gwarantuje e-mail bez ograniczeń. Oznacza to nielimitowany transfer, a także dowolną wielkość przesyłanych wiadomości oraz załączników. Korzystając z naszego serwera, gwarantujemy całkowitą ochronę Państwa konta - nasz system korzysta z podwójnego zabezpieczenia antywirusowego, a także antyspamowego. Państwa poczta elektroniczna jest również szyfrowana dzięki funkcji SSL, zatem przesyłane dane są całkowicie bezpieczne. Zapraszamy do osobistego wypróbowania naszej usługi "e-mail bez ograniczeń" - przez tydzień mogą Państwo za darmo przetestować oferowany przez nas hosting.

JBND - liczenie ruchu pojazdów w centrum miasta
brak zdjęcia

Wszyscy wiemy, jakie centra dużych miast potrafią być zakorkowane, zwłaszcza w godzinach szczytu. Każdy, kto jest do tego władny, i chce się taką kwestią zająć, powinien zlecić liczenie ruchu pojazdów w centrum miasta profesjonalnej firmie, która wie jak to zrobić i na pewno nie pomyli się w tej kwestii. Komu to zlecić? Opcji jest kilka, ale najlepszą będzie firma JBND z Poznania. Oferuje ona profesjonalne, szybkie i rzetelne liczenie ruchu pojazdów w centrum miasta, wykorzystujące nowoczesne technologie.